'                                                                                                                            '

PSJK - Profesjonalna Szkoła Jazdy Konnej

Profesjonalna Szkoła Jazdy Konnej

„Jeździć konno może nauczyć się każdy, ale jazda w harmonii z koniem jest sztuką.”

W. Museler

                                                                                                                                                                                                                                                                                    '

Aktualności

26-27.08.2017 - Zawody regionalne na sopockim Hipodromie z okazji 60-lecia Sopockiego Klubu Jeździeckiego

 

Za nami bardzo emocjonujące zawody z okazji 60-lecia Sopockiego Klubu Jeździeckiego.

 

Gratulacje dla wszystkich naszych amazonek za świetne przejazdy w klasach: mini LL, LL, L oraz P.

 

Pierwszego dnia w klasie mini LL - 1 miejsce ex aequo za bezbłędne pokonanie parkuru zajęły: Marta Kucharska na Conan I, Julia Szmelczyńska na Efret, Dominika Januszewska na Dracenie, Marta Pietkun na Newisto.

W mini LL bardzo ładnie zadebiutowała również Marta Ledzion na młodziutkiej klaczy Babette. Oglądając przejazd tej pary wydawać by się mogło, że zbyt skromnie ocenili swoje możliwości :). Mamy nieodparte wrażenie, że powinni podjąć wyzwanie w dużo wyższej klasie :).

1 miejsce w klasie LL zajęła Izabela Cyperska na Ofalo. W klasie L - 5 miejsce dla Agaty Tejchman i Legendy oraz 4 miejsce dla tej pary w P.

Wielkie brawa!

 

Zawodów dzień II

Ogromna poranna ulewa i burze mocno opóźniły rozpoczęcie zawodów. Koniec końców parkur został przeniesiony na halę :)

Dzisiejsze, udane przejazdy naszych amazonek również zaowocowały ich dekoracjami oraz rumaków, na których startowały.

Gratulacje!

28-29.01.2017 - Świetne przejazdy naszych fasolek podczas VII eliminacji JumpOFF na Hipodromie!

 

W sobotę, w klasie L startowały nasze amazonki: Asia Tejchman na Enzo, Agata Tejchman na Legendzie oraz Iga Biegalska na Ikarze. Bardzo dobre wyniki uzyskała Agata Tejchman na Legendzie - 5 miejsce i Iga Biegalska na Ikarze - 9 miejsce na ok. startujących 90 par.

 

Fantastycznym debiutem może się pochwalić również nasza Pani Trener Marta. W parze z młodziutkim Conanem I w klasie mini LL zajęła czołowe 1 miejsce!

 

W niedzielę w klasie LL pomimo bardzo dobrego przejazdu Darii Ekowskiej na Domenie, parze przytrafiła się jedna zrzutka w drugiej fazie.

 

Można chyba powiedzieć, że niedzielny konkurs L dwufazowy należał do naszych fasolek: Agaty Tejchman i Legendy, Asi Tejchman i Enzo oraz Igi Biegalskiej i Ikara. Agata Tejchman na Legendzie zajęła 1 miejsce, Asia Tejchman na Enzo 4 miejsce i Iga Biegalska na Ikarze 5 miejsce!

 

Ogromne gratulacje dla amazonek i ich wierzchowców. Wielkie podziękowania naszym trenerom a przede wszystkim Pani Agnieszce Rackiej, bez której nie byłoby wspomnianych wyników!

 

zdjęcia: Ola Ziętak oraz zasoby własne

10.12.2016 - Przebierany, Drużynowy Puchar Hipodromu

 

W dzisiejszym, przebieranym Drużynowym Pucharze Hipodromu nasz team Złotych Fasolek (Agata Tejchman, Iga Biegalska, Daria Ekowska i Asia Tejchman) zajął 2 miejsce!!! Wszystkie przejazdy na czysto!

22.10.2016 - Drużynowy Puchar Hipodromu

 

Nasze młode amazonki w składzie: Maja Hartung, Iga Biegalska i Asia Tejchman z drużyny "Złote Fasolki PSJK" zdobyły II miejsce w Drużynowym Pucharze Hipodromu Amatorów. Wszystkie przejazdy tego trio na czysto!

07.08.2016 - zawody szkółkowe

 

Za nami fantastyczne zawody szkółkowe w klasie od mini LL do L. Moc wrażeń, mnóstwo świetnych przejazdów, ogrom radości i dużo widzów.

Gratulujemy naszym amazonkom bardzo dobrych startów i zdobycia wielu wyróżnień!

13-14.02.2016

 

Nasze amazonki startowały w regionalnych zawodach w klasie mini LL i LL / dokładność z trafieniem w czas. Emocjonujące 2 dni, świetne przejazdy, wiele nagród i zasłużone dekoracje. WIELKIE BRAWA!

5-6.12.2015

 

Nasze najmłodsze amazonki startowały w regionalnych zawodach w klasie LL / dokładność z trafieniem w czas. Gratulujemy świetnych startów!

19.12.2015

 

Jak co roku w naszej stajni organizowaliśmy Wigilię.